Equip Humà

Equip Directiu

Titular: M. Dolores Ordóñez, RMI.
Directora: Carolina Alemán
Caps d’estudis: Anna Tomàs (matí) i Montserrat Soy (tarda)

Comissió per a la Qualitat

Luis María Llena (coordinador de qualitat)
Carolina Alemán
Anna Tomàs
Montse Soy

Equip de Creixement (pastoral i orientació)

Carme O’Callaghan
Julia Sánchez
Juan Carlos Linares
Luis María Llena

Càrrecs Organitzatius

Coordinació matí: Belén Del Santo i Mane Shelly
Coordinació tarda: Toni Marrot i  Mireia Domper
Coordinadció FCT: Esther Fornieles
Coordinació FP Dual: Xavi García
Gestora FP Dual: Cristina Bartolomés
Coordinació FOL i Resp. Riscos Laborals: Clara Pérez
Responsable instal·lacions informàtiques: Antonio Ferrer
Responsable laboratoris: Anna Merlos
Coordinadora Mobilitat a l’FP multilingüe: Tere Peiró
Responsable assessorament: Belén del Santo
Community Manager: Esther Fornieles

Batxillerat

Cap de departament: Anna Tomàs
Tutor 1r curs: Luis M. Llena i Jordi Puig
Tutora 2n curs:  Ana Izquierdo

Departament de Sanitària

Cap de departament HBD i FARPA: Mercè Gasch
Cap de departament TCAI: Montse Soy

Cicle Formatiu de Grau Mitjà de Farmàcia i Parafarmàcia (FARPA)
Tutora 1r curs: Cristina Bartolomé i Mónica Guzmán
Tutora 2n curs: Belén del Santo
Tutora de pràctiques (FCT): Cristina Bartolomé

Cicle Formatiu de Grau Mitjà de Cures Auxiliars d’Infermeria (TCAI)
Tutors curs de matí: Laura Muñoz i Clara Pérez
Tutors curs de tarda: Isabel Muñiz i Juan Carlos Linares
Tutora de pràctiques (FCT): Laura Muñoz

Cicle Formatiu de Grau Superior d’Higiene Bucodental (HBD)
Tutora 1r curs matí: Mercè Gasch
Tutora 1r curs tarda: Mònica Clares
Tutor 2n curs matí: Jordi Tovar
Tutor 2n curs tarda: David Bailón
Tutora de pràctiques (FCT): Mercè Gasch

Departament de Serveis a la Comunitat

Cap de departament: Cristina Ávila

Cicle Formatiu de Grau Mitjà d’Atenció a persones en situació de dependència (APD)
Tutors 1r curs: Anna Martí i Julia Sánchez
Tutora 2n curs:  Mireia Domper
Tutora de pràctiques (FCT): Anna Martí

Cicle Formatiu de Grau Superior d’Educació Infantil (EI)
Tutora 1r curs: Carme O’Callaghan
Tutora 2n curs: Cristina Ávila
Tutora de pràctiques (FCT): Cristina Ávila

Departament d’Administratiu

Cap de departament GAD i MiP: Montserrat Piera
Cap de departament CI: M.Pau Herrera

Cicle Formatiu de Grau Mitjà de Gestió Administrativa (GADJ)
Tutors 1r curs: Àngels Ricart i Pilar Blanco
Tutora 2n curs: Tere Peiró
Tutora de pràctiques (FCT): Montse Piera

Cicle Formatiu de Màrqueting i Publicitat (MP)
Tutora 1r curs: Mane Shelly
Tutora 2n curs: M.Pau Herrera
Tutora de pràctiques (FCT): M.Pau Herrera

Cicle Formatiu de Comerç Internacional (CI)
Tutor 1r curs:  Antoni Ferrer
Tutor 2n curs: Toni Marrot
Tutor de pràctiques (FCT i FCTDual): Xavi García

Educació per Adults

Cap de departament CPIS: Anna Tomàs i Montse Soy

Curs de preparació per a la incorporació als cicles formatius de grau superior (CPIS matí)
Tutor: Sergi Rodríguez

Curs de preparació per a la incorporació als cicles formatius de grau superior (CPIS tarda)
Tutora: Ivana Gil

Curs de Preparació a la Prova d’Accés a Cicles Formatius de Grau Superior (PA)
Tutor: Ivana Gil

Altres membres del Claustre de Professors

Elena Boada
Arantzazu Chaverri
Núria Escudé
Eva Miralles
Montserrat Pérez
María Teresa Pleguezuelos
Mireia Pont
María Teresa Villalba

Altres Serveis

Secretaria: Maria Padín i Carmen Fernández
Administració: MªCarmen González, RMI
Consergeria matins: Mònica Guirro
Consergeria tardes: Juan Pablo Ortiz de Zárate

2017-2018 Claustre Centre López Vicuña

Claustre 2017-2018

x
Sol·licita Informació

Omple el següent formulari i ens posarem en contacte amb tu el més aviat possible per informar-te de la nostra oferta formativa:

*Nom
*Cognoms
*Email
Telèfon
*Estudis que t'interessen
*Assumpte

Ús de cookies

Aques lloc web utilitza cookies per que vostè tingui una millor experiència d'usuario. Si continua navegant està aceptant les condicions de les mencionades cookies i la aceptació de la nuestre política de cookies, premi l'enllaç per a més informació.plugin cookies